منبع الهام برای تغییر در صنعت بیمه باشید
وبینار جهانی Efma 2021
این دومین سالی است که رویداد افما لایو با رویکرد الهام‌بخشی برای تغییر برگزار می‌شود. امسال تمرکز این رویداد بر تحول ارائه خدمات در صنایع مالی است. این رویداد در آذرماه برگزار خواهد شد و کارشناسان در آن ۵ موضوع مختلف را بررسی خواهند کرد.
08 آذر 1400 تا 12 آذر 1400
10 تا 13
آنلاین
موسسه Efma
250 یورو
این دومین سالی است که رویداد افما لایو با رویکرد الهام‌بخشی برای تغییر برگزار می‌شود. امسال تمرکز این رویداد بر تحول ارائه خدمات در صنایع مالی است. این رویداد در آذرماه برگزار خواهد شد و کارشناسان در آن ۵ موضوع مختلف را بررسی خواهند کرد.

همه‌گیری کرونا شرایط را برای صنایع مالی متحول کرد. صنایعی که در حوزه‌های مالی فعالیت داشتند و خدمات خود را در این زمینه ارائه می‌کردند با چالش‌های بسیاری در دوران پساکرونایی مواجه شدند. پایداری و حفظ نیروی کار جزو مسائلی بود که صنایع مختلف از جمله صنایع مالی با آن روبه‌رو شدند.

اما شرکت شما تا چه اندازه برای حل چالش‌های پساکرونایی در سال 2022 و پس از آن آماده است؟ رویداد افما لایو قرار است به همین چالش‌ها بپردازد و به کمک کارشناسان برای آن‌ها راهکارهایی را ارائه کند. این دومین سالی است که رویداد افمالایو برگزار می‌شود.

در رویداد افمالایو، نوآوران، رهبران فکری، بیمه‌گران و فعالان در حوزه‌های مختلف خدمات مالی از جمله بانکی‌ها حضور خواهند داشت. افما در حقیقت موسسه مدیریت مالی اروپایی (European financial management association) است که در سال 1991 راه‌اندازی شد. کارشناسان و پژوهشگران در این موسسه به ارائه راهکار و افزایش دانش پیرامون صنایع مالی تشویق می‌شوند. این موسسه سالانه رویدادهای مختلفی را برگزار می‌کند و افمالایو یکی از همان رویدادهاست.

جان بری، مدیرعامل فعلی موسسه افما می‌گوید افراد مختلف مهمان این رویداد خواهند بود و نمایندگان از شرکت‌های بزرگ بیمه‌ای و مالی نظیر آکسا، دی‌بی‌اس، جنرالی و بسیاری از دیگر شرکت‌های بزرگ حضور خواهند داشت. او می‌گوید: «به ما ملحق شوید و اجازه ندهید سایر افراد بدون حضور شما آینده را بسازند!»

رویداد افمالایو امسال با تمرکز بر تحول در خدمات صنایع مالی برگزار خواهد شد. این رویداد روز دوشنبه 29 نوامبر (8 آذر) در سایت افما برگزار خواهد شد و تا روز جمعه سوم دسامبر (12 آذر) ادامه خواهد داشت.

قرار است این رویداد طی 5 روز با 5 موضوع متفاوت برگزار شود. روز اول مدیریت استعدادها و نیروها مورد بررسی قرار می‌گیرد. روز دوم مبحث همکاری فین‌تک‌ها و اینشورتک‌ها مطرح می‌شود. تحولات سفر مشتری و تحول تجربه او موضوعی است که در روز سوم بررسی خواهد شد. در روز چهارم نوآوری‌های آینده بررسی خواهند شد و در پنجمین روز که آخرین روز است آینده صنعت بیمه مطرح می‌شود.

برای آشنایی با جزییات بیشتر از این رویداد و همچنین آشنایی با سخنرانان آن اینجا کلیک کنید.