پنجمین هفته رویداد کافه اینشورتک در مرکز نوآفرینی پلنت برگزار شد

09 مرداد 1402
شناسه : 605
منبع:
4h •
 
 
پنجمین هفته از رویداد کافه اینشورتک در حالی به میزبانی پلنت برگزار شد که با وجود حساسیت موضوع برای شرکت‌های بیمه، جای خالی مدیران حوزه تحول دیجیتال و فناوری اطلاعات آن‌ها به چشم می‌آمد و صرفا از مدیران بیمه سامان در این جلسه حضور داشتند.

در ادامه سلسله رویدادهای کافه اینشورتک، روز یکشنبه 8 مرداد 1402، جلسه پنجم این رویداد با موضوع نرم‌افزار جامع بیمه‌گری در مرکز نوآفرین بیمه و مالی پلنت برگزار شد. در این رویداد که مدیران سه شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار بیمه‌گری حضور داشتند، نمایندگان شبکه فروش و دغدغه‌مندان و فعالان نوآوری صنعت بیمه که با core شرکت‌های بیمه دچار چالش‌هایی هستند، به بیان دیدگاه‌ها، مشکلات و مسائل خود پرداختند. مهدی ایمانی مهر قائم مقام مدیرعامل شرکت فناوران اطلاعات خبره، حامد بهروز مدیر امور مشتریان راهکارهای بیمه‌گری داتین و یعقوب قنبرزاده مدیرعامل شرکت فناوران به‌آفرین ترنج، میهمانان ویژه کافه این هفته بودند که با صبر و حوصله به سوالات و دغدغه‌های مهمانان کافه اینشورتک پاسخ دادند. در پایان این رویداد آن‌ها به استارتاپ‌های اینشورتکی قول دادند که در جهت رفع مشکلات آن‌ها اقداماتی را انجام دهند. هم‌چنین درخواست‌هایی مبنی بر ادامه یافتن رویدادهایی با این موضوع و برگزاری کارگاه‌هایی جهت استفاده بهینه‌تر از امکانات نرم‌افزارهای بیمه‌گری نیز از سوی مهمانان مطرح شد.
لازم به ذکر است که رویداد کافه اینشورتک هر چند هفته یک بار با یک موضوع مرتبط با حوزه اینشورتک و نوآوری در بیمه، در مرکز نوآوری پلنت واقع در کارخانه نوآوری آزادی برگزار می‌شود. در جلسات قبلی، موضوعات هوش مصنوعی در صنعت بیمه، اگرگیتورها، اینشورتک و بیمه عمر و فرصت‌های اینشوتک در صنعت بیمه، مورد بحث و بررسی شرکت‌کنندگان در این رویداد قرار گرفتند و بحث‌های داغی در حول این موضوعات رخ داد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4