10 وب‌سایت برتر مقایسه قیمت بیمه در سراسر جهان را بهتر بشناسید

02 مرداد 1402
شناسه : 604
منبع:

در بازاری که به قیمت‌ها حساس است، وب‌سایت‌های مقایسه به مصرف‌کنندگان اجازه می‌دهند تا برای بهترین پوشش بیمه‌ای به‌طور شفاف خرید کنند. وب سایت‌های مقایسه قیمت صنعت بیمه را به قرن بیست و یکم وارد کردند و مدل‌های قیمت گذاری را از پشت پرده مرموز آن بیرون کشیدند. در مقابل پس‌زمینه فناوری‌های جدید، مانند بیمه‌های تعبیه‌شده، این وب‌سایت‌ها هنوز هم جایگاه خود را حفظ می‌کنند، صدها میلیون دلار سرمایه کسب می‌کنند و هر سال سود قابل توجهی به دست می‌آورند که همه این‌ها فقط از دسترسی کاربران به آخرین قیمت‌ها به دست می‌آید.

ما فهرستی از بهترین وب سایت‌های مقایسه بیمه را بر اساس چندین منبع داده از جمله کل بودجه جمع‌آوری شده تا به امروز گردآوری کرده‌ایم. البته این فهرست نمی‌تواند جامع باشد و برخی شرکت‌ها که اطلاعات جذب سرمایه آن‌ها در دسترس عموم نیست، در این فهرست نیستند. اینها 10 تای برتر این سایت‌ها در جهان هستند:

  1. Confused.com

Confused.com به کاربران اجازه می‌دهد تا چندین رشته بیمه را با هم مقایسه کنند - از جمله بیمه اتومبیل، بیمه خانه، بیمه عمر، بیمه مسافرتی و بیمه حیوانات خانگی. این سایت که در سال 2002 راه اندازی شد، در روزهای اولیه اینترنت، اغلب دوست داشت خود را به عنوان "اولین سایت مقایسه قیمت" معرفی کند، تا برای ارائه بهترین قیمت به کاربران 160 بیمه‌گر مورد اعتماد را مقایسه کند. در دنیایی که خریداران می‌توانند قیمت‌ها را با فشار یک دکمه مقایسه کنند، سایت‌هایی مانند Confused.com برای خود بیمه‌گران بسیار ارزشمند هستند – Confused.com تا سال 2021 متعلق به Admiral بود که آن را به صاحب Uswitch و وب‌سایت املاک Zoopla فروخت.

  1. GoCompare

GoCompare مستقر در ولز، یک وب‌سایت مقایسه خدمات مالی مستقر در بریتانیا است که به کاربران امکان می‌دهد 11 رشته مختلف بیمه را ارزیابی کنند، از جمله محصولاتی که اغلب در وب‌سایت‌های مقایسه نشان داده نمی‌شوند، مانند بیمه کسب‌وکار، پوشش مراسم عروسی و پوشش ابزار. این وب سایت یکی از معدود پیشگامان اولیه در این لیست است که در سال 2016 تأسیس شد و در سال 2021 به یک شرکت انتشاراتی مستقر در بریتانیا فروخته شد. این وب سایت که هنوز با نام تجاری خود کار می‌کند، بیشتر به خاطر مرد سیبیلویی که در تبلیغات تلویزیونی خود نشان می‌دهد، شناخته شده است.

 

  1. Yallacompare

Yallacompare یک سایت مقایسه قیمت مستقر در امارات متحده عربی است که به مردم امکان خرید بیمه خودرو، بیمه درمان، بیمه مسافرتی، بیمه خانه، بیمه عمر، بیمه حیوانات خانگی و سایر محصولات مالی را می‌دهد. این شرکت در سال 2011 تأسیس شد و اکنون در 9 کشور مختلف در سراسر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا فعال است - از جمله مصر، عربستان سعودی، لبنان و بازار اصلی آن در امارات متحده عربی است، یعنی جایی که دفتر مرکزی شرکت در آن قرار دارد.

  1. Samlino

نام Samlino ممکن است شبیه کشور کوچکی باشد که در محدوده ایتالیا قرار دارد، اما در واقع Samlino Group یک بازار عمده خدمات مالی است که به اروپایی‌ها کمک می‌کند تا با یافتن بهترین محصولات بیمه و بانکی برای نیازهای خود در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی کنند. این گروه با داشتن دفتر مرکزی در لندن، شاید در این لیست منحصر به فرد باشد؛ زیرا شش وب سایت مختلف را در پنج کشور تحت برندهای مختلف راه‌اندازی کرده است، از جمله برندهای همنام آن در دانمارک و همچنین برندهای دیگر در پرتغال، فنلاند، بلژیک و یونان.

  1. Compare the Market

یکی از بازیگران بخش مقایسه قیمت در بریتانیا است که از سال 2006 وجود داشته و بخشی از گروه خدمات مالی گسترده‌تری به نام BGL است. از آن زمان، این وب سایت به سرعت رشد کرد و به یکی از شناخته‌شده‌ترین وب‌سایت‌های مقایسه قیمت در بریتانیا تبدیل شد و به کاربران این امکان را می‌دهد که بیمه خودرو و خانه و همچنین بیمه ون، دوچرخه، مسافرت، حیوانات خانگی و زندگی را با هم مقایسه کنند. این کشور که در یک بازار اشباع فعالیت می‌کند، احتمالاً به خاطر مجموعه‌ای از تبلیغات تلویزیونی‌اش که در آن یک نوع میمون (میرکت) حضور دارد، مشهور است که نام آن به نوعی بازی با عبارت compare the market محسوب می‌شود.

  1. Rates.ca

Rates.ca به کانادایی‌ها اجازه می‌دهد تا قیمت‌های بیمه خودرو، بیمه خانه، بیمه مسافرتی، نرخ وام مسکن و کارت‌های اعتباری را با هم مقایسه کنند. این سایت با بیش از 50 ارائه دهنده بیمه مختلف در کانادا کار می‌کند تا بهترین قیمت ممکن را به کاربران ارائه دهد. در واقع، هر فرد با استفاده از Rates.ca به طور متوسط 800 دلار کانادا (605 دلار آمریکا) در بیمه اتومبیل خود پس‌انداز می‌کند. این سایت برای اولین بار در سال 2013 راه اندازی شد و امروز دفتر مرکزی شرکت در خارج از تورنتو قرار دارد.

  1. Finder

Finder یک وب سایت مقایسه قیمت استرالیا است که به کاربران امکان می‌دهد طیف گسترده ای از محصولات مالی را - از جمله بیمه خانه، بیمه اتومبیل، بیمه مسافرتی و غیره- مقایسه کنند. این شرکت که در سال 2006 تأسیس شد، از آن زمان گسترش یافته است و امروزه دفاتری در استرالیا، ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، فیلیپین، لهستان و سنگاپور دارد. در سال 2021، GoBear - یک وب‌سایت مقایسه قیمت سنگاپوری که نرخ بیمه، کارت‌های اعتباری و وام‌ها را ارائه می‌کرد - خریداری کرد و در اوایل سال جاری سایت بازگشت نقدی Finch را خریداری کرد.

  1. Compare.com

Compare.com مستقر در ویرجینیا، به خریداران اجازه می‌دهد تا قیمت‌های بیمه خودرو را از بیش از 75 شرکت برتر بیمه خودرو مقایسه کنند تا بتوانند به سرعت بهترین قیمت را در عرض چند دقیقه پیدا کنند. این شرکت بیمه خانه را نیز ارائه می‌دهد، هر چند که بیمه خودرو حوزه اصلی تمرکز آن است. بر اساس پایگاه داده صنعت Crunchbase، این شرکت در طول تاریخ خود 185 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است و اوایل امسال توسط Insurify خریداری شد.

  1. The Zebra

یکی دیگر از وب سایت‌های مقایسه بیمه با تم حیوانات، The Zebra یک شرکت مستقر در تگزاس است که به آمریکایی‌ها اجازه می‌دهد نرخ‌های بیمه خودرو و بیمه خانه را از بیش از 100 شرکت مختلف با یکدیگر مقایسه کنند. این سایت که در سال 2012 تأسیس شد، اکنون با میلیون‌ها کاربر، پیشروترین سایت مقایسه بیمه در ایالات متحده است. موفقیت این شرکت تا حدی به این دلیل است که تلاش کرده است تا مشتریان را برای خرید بیمه راحت‌تر کند، مثلاً فقط یک بار اطلاعات آن‌ها را درخواست می‌کند.

  1. Moneysupermarket.com

Moneysupermarket.com یک وب سایت مقایسه قیمت مستقر در بریتانیا است که به مشتریان امکان می‌دهد طیف وسیعی از محصولات بیمه - از جمله بیمه ماشین، بیمه خانه، بیمه مسافرتی، بیمه عمر و بیمه حیوانات خانگی - و همچنین سایر محصولات مالی مانند وام، کارت‌های اعتباری، قراردادهای تلفن همراه و وام مسکن را با هم مقایسه کنند. شرکت مادر آن که در لندن مستقر است و تقریباً 700 نفر را استخدام می‌کند، از زمان تأسیس 300 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

.

 

 

 

 

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4