چهارمین هفته از رویداد کافه اینشورتک، با موضوع هوش مصنوعی در مرکز نوآفرینی پلنت برگزار شد

12 تیر 1402
شناسه : 587
منبع:

چهارمین جلسه از سلسله رویدادهای کافه اینشورتک، عصر روز سه‌شنبه 11 تیرماه 1402 با موضوع «هوش مصنوعی، مهمان ناخوانده صنعت بیمه»، در آمفی تئاتر مرکز نوآفرینی پلنت برگزار شد. در این رویداد که با حضور پرتعداد کارکنان صنعت بیمه، برنامه‌نویسان، متخصصین هوش مصنوعی و سایر فعالان حوزه‌های مختلف کسب‌وکار برگزار شد، حاضرین به بیان دیدگاه‌ها، بیم و امیدها و تجربیات خود در این زمینه پرداختند.

مهمانان ویژه این رویداد، خانم مهندس هانیه کارخانه، بنیانگذار استارتاپ یارا 724 (ارزیابی خسارت اتومبیل با هوش مصنوعی) و دکتر محمدجواد محمدی، فعال حوزه سلامت دیجیتال بودند که تجربیات ارزنده خود را در زمینه به‌کارگیری هوش مصنوعی در حوزه‌های کاری خود با حاضرین به اشتراک گذاشتند.

هم‌چنین، حاضرین درباره نگرانی‌ها و امیدواری‌های خود درباره ورود هوش مصنوعی به عرصه‌های مختلف زندگی و کسب‌وکار نیز صحبت کردند و بحث‌های داغی را در این زمینه به وجود آوردند.

 

 

 

شایان ذکر است که رویداد کافه اینشورتک، هر چند هفته یک بار در مرکز نوآفرینی بیمه و مالی پلنت برگزار می‌شود و همه افراد حاضر در این رویداد فرصت صحبت کردن و بیان نظرات خود را دارند.

در هفته‌ قبلی این رویداد که با موضوع «نقطه جوش اگرگیتورها» برگزار شده بود، با حضور ویژه دکتر محمدرضا فرحی عضو هیات مدیره بیمه‌بازار، حاضرین به ویژه کارکنان شبکه فروش صنعت بیمه، به بیان دیدگاه‌ها، نگرانی‌ها و دغدغه‌های خود درباره فعالیت اگرگیتورها پرداختند و محمدرضا فرحی نیز با سعه صدر به ابهامات پاسخ داد.

 

جلسه اول و دوم رویداد کافه اینشورتک نیز به ترتیب با موضوع «ظرفیت‌های اینشورتک» و «اینشورتک و افزایش ضریب نفوذ بیمه عمر» با حضور گرم مهمانان و بحث‌ها و گفتگوهای داغ درباره موضوع، برگزار شدند.

یادآوری می‌شود که اطلاع‌رسانی این رویداد از طریق وب سایت پلنت به نشانی www.plannet.ir ، صفحه اینستاگرام پلنت به نشانی plannet_ir و لینکدین پلنت صورت می‌گیرد.

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4