6 اینشورتک در فهرست 50 فینتک برتر سال 2023 فوربس

07 تیر 1402
شناسه : 585
منبع:

فوربس صدها شرکت فین‌تک را با معیارهایی از جمله اصالت محصول، رشد درآمد و تنوع تیم رهبری، ارزیابی کرده است تا فهرست 50 فین‌تک برتر فوربس را در سال 2023 تعیین کند. امسال شش شرکت اینشورتک در این فهرست قرار گرفتند که شامل ات-بی[1]، کوالیشن[2]، اینشوریفای[3]، کی اینشورنس[4]، نکست اینشورنس[5] و شور[6] هستند.

اریک وایزبورگ، مدیر ارشد Aite-Novarica با بیش از 20 سال تجربه در صنعت بیمه و تخصص در زمینه اینشورتک، می گوید که شرکت‌های اینشورتکی که امسال توسط فوربس به رسمیت شناخته شده‌اند، همه توانایی رشد سریع و جذب سرمایه زیادی را نشان می‌دهند.

او ات-بی و کوالیشن را، دو شرکت بیمه با پیشنهادات امنیت سایبری توصیف می کند که در زمانی که امنیت سایبری یک محصول مورد تقاضا است، دارای رشد و ارزش‌گذاری بالایی هستند. وایزبورگ توضیح می‌دهد که بازار بیمه سایبری به سرعت رشد کرده است، همانطور که خسارات فضای مجازی نیز رشد کرده است.

سایر اینشورتک‌هایی که توسط فوربس برجسته شده‌اند نیز از راهکارهای فناوری جدید استفاده می‌کنند، مانند اینشوریفای، که با استفاده از هوش مصنوعی و راهکارهای یادگیری ماشین، محصولات داغی مانند پیشنهادات بیمه تعبیه‌شده از شور را ارائه می‌دهد.

ویزبورگ می گوید: «این صنعت اخیراً در مورد بیمه تعبیه شده هیجان‌زده شده است. شور، یک ارائه دهنده فناوری و توانمندساز است که توزیع بیمه تعبیه شده را تسهیل می‌کند».

فهرست کامل این 50 فینتک را می‌توانید از اینجا ببینید.

 

[1] At-Bay

[2] Coalition

[3] Insurify

[4] Kin Insurance

[5] Next Insurance

[6] Sure

ارسال نظر
پاسخ به :
= 5-4